Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
528 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831 Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.47 g, Plage 269, Fr. 114
5 000 zł
6 600 zł
529 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, złoto 3.47 g, Plage 269, Fr. 114, ubytek po urwanej zawieszce
2 000 zł
1 600 zł
530 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, ale ładnie zachowane
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
1 600 zł
531 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, miejscowa złocista patyna
400 zł
600 zł
532 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 276, patyna w zielonkawym odcieniu
250 zł
1 150 zł
533 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, ładnie zachowana, delikatna patyna
750 zł
1 100 zł
534 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładny egzemplarz, delikatna patyna
600 zł
1 000 zł
535 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, niewielkie uszkodzenie rantu, patyna
300 zł
460 zł
536 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładne
750 zł
1 400 zł
537 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, patyna
500 zł
800 zł
538 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, drobne rysy w tle, duże lustro mennicze
I-/II+
UNC-/EF+
10 000 zł
8 000 zł
539 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, ładnie zachowany egzemplarz
I-/II+
UNC-/EF+
8 000 zł
13 000 zł
540 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, ładny egzemplarz
1 000 zł
1 500 zł
541 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 R, rzadkie, patyna
1 500 zł
1 700 zł
542 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, korona szeroka, Plage 323, Bitkin 1087
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
1 550 zł
543 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 326, Bitkin 1132, patyna
III+/II-
VF+/EF-
800 zł
900 zł
544 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132
II-/III+
EF-/VF+
600 zł
720 zł
545 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133, ładne lustro mennicze
1 000 zł
1 050 zł
546 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 433, Bitkin 423, pięknie zachowany, patyna
750 zł
1 600 zł
547 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1847, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 438, Bitkin 426, pięknie zachowany, nierównomierna patyna
750 zł
1 400 zł