Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
368 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, delikatna patyna
150 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków
125 zł
140 zł
370 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Wilno, Ivanauskas 957:192, patyna
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
340 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1612, Kraków, bardzo ładny, patyna
125 zł
280 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, ładny, patyna
125 zł
320 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1616 Ryga, Gerbaszewski 3 (podobny), T. 12, drobna wada blachy, ładnie zachowany i rzadki
1 500 zł
1 600 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1609, Wilno, Ivanauska 807:146, T. 5
250 zł
400 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1595, Gdańsk, drobna wada blachy, ale ładny egzemplarz
250 zł
200 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Gdańsk, bardzo ładny
II+/I-
EF+/UNC-
300 zł
320 zł
377 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1597, Gdańsk, drobna wada blachy, duże lustro mennicze
300 zł
320 zł
378 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1603, Poznań, T. 3, ładny, czytelny egzemplarz, rzadki, patyna
250 zł
440 zł
379 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1608, Poznań, T. 7, ładnie zachowany, patyna
250 zł
360 zł
380 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1610, Poznań, T. 2
200 zł
520 zł
381 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla i napis wokoło VLAD 4 DG REX POL - M D LIT RVS PR M, Rw: Tarcza herbowa, po bokach data i litery G - G, poniżej litery SB, ..
25 000 zł
30 000 zł
382 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1633, Bydgoszcz, srebro 28.38 g, Dav. 4326, T. 6, ciemna patyna
6 000 zł
4 800 zł
383 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1636, Bydgoszcz, srebro 28.65 g, Dav. 4326, T. 8, dużo lustra menniczego
II-/III+
EF-/VF+
7 500 zł
6 000 zł
384 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, srebro 28.47 g, Dav. 4356, T. 10, patyna
12 000 zł
385 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1662, Kraków, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło IO CASM D G RE - X POL & SVE M D L, Rw: Tarcza herbowa i litery A - T po bokach wokoło napis MON..
30 000 zł
58 000 zł
386 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1649, Toruń, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło IOAN CAS D G R POL ET SVEC M D L R PVs (omyłkowo), Rw: Herb Torunia po bokach data i litery HD - L w..
25 000 zł
52 000 zł
387 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów, rzadka odmiana bez liter A - T
600 zł
1 200 zł