Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
5 rubli 1866 / HI, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 14, złoto 6.51 g, ładne 5 rubli 1866 / HI, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 14, złoto 6.51 g, ładne
1117 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1866 / HI, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 14, złoto 6.51 g, ładne
2 500 zł
5 800 zł
5 rubli 1876, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 24, złoto 6.55 g, bardzo ładne 5 rubli 1876, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 24, złoto 6.55 g, bardzo ładne
1118 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1876, Petersburg, Fr. 163, Bitkin 24, złoto 6.55 g, bardzo ładne
3 000 zł
4 800 zł
3 ruble 1874, Petersburg, Fr. 164, Bitkin 37, złoto 3.92 g, drobne uszkodzenia rantu, rzadkie 3 ruble 1874, Petersburg, Fr. 164, Bitkin 37, złoto 3.92 g, drobne uszkodzenia rantu, rzadkie
1119 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1874, Petersburg, Fr. 164, Bitkin 37, złoto 3.92 g, drobne uszkodzenia rantu, rzadkie
5 000 zł
9 200 zł
rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, moneta w pudełku GCN z certyfikatem AU53 rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, moneta w pudełku GCN z certyfikatem AU53
1120 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1878, Petersburg, Bitkin 92, moneta w pudełku GCN z certyfikatem AU53
600 zł
850 zł
połtina 1858, Petersburg, Bitkin 52, ciemna patyna połtina 1858, Petersburg, Bitkin 52, ciemna patyna
1121 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1858, Petersburg, Bitkin 52, ciemna patyna
250 zł
420 zł
25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), ładnie zachowany egzemplarz 25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), ładnie zachowany egzemplarz
1122 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), ładnie zachowany egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
840 zł