Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
563 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 e, rzadki rocznik |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
564 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, gabinetowy stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
200 zł 820 zł
565 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, gabinetowy stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
200 zł 920 zł
566 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, rzadkie w tak wyśmienitym stanie zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
1 500 zł 3 200 zł
567 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
1 000 zł 3 900 zł
568 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, piękny egzemplarz z ładną patyną |
I UNC |
1 000 zł 1 600 zł
569 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 b, bardzo rzadka moneta wybita głębokim stemplem, w polu przy orle dwie rysy |
3 000 zł 2 400 zł
570 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 a, rzadkie |
II-/III+ EF-/VF+ |
500 zł 400 zł
571 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 b, piękna moneta z ładną patyną |
I UNC |
100 zł 740 zł
572 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 d, bardzo ładnie zachowane |
I UNC |
100 zł 800 zł
573 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117 |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 120 zł
574 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 117 |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 360 zł
575 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
150 zł 920 zł
576 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
150 zł 200 zł
577 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 c, bardzo ładnie zachowany egzemplarz |
I UNC |
150 zł 240 zł
578 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 119 |
I UNC |
150 zł 1 750 zł
579 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, rzadszy rocznik, delikatna patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
125 zł 100 zł
580 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz, piękna złocista patyna |
I UNC |
800 zł 1 550 zł
581 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, Parchimowicz 109 a, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
750 zł 1 450 zł
582 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H po dacie, Parchimowicz 109 b, bardzo rzadkie |
III VF |
1 000 zł 840 zł