Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  VARIA
bransoletka z trojakami Zygmunta III, 1590, 1591 i 1594 Ryga, 1592, Malbork, 1596 Poznań rzadki, T..
910 bransoletka z trojakami Zygmunta III, 1590, 1591 i 1594 Ryga, 1592, Malbork, 1596 Poznań rzadki, T. 25 oraz 1598 Wschowa, srebro, łączna masa 45.23 g, zdjęcia na stro.. II
1 000 zł
1 750 zł
obrączka złota 2.37 g, z 1. połowy XVII wieku grawerowana wewnątrz i na zewnątrz, Ivanauskas. Liet.. obrączka złota 2.37 g, z 1. połowy XVII wieku grawerowana wewnątrz i na zewnątrz, Ivanauskas. Liet..
911 obrączka złota 2.37 g, z 1. połowy XVII wieku grawerowana wewnątrz i na zewnątrz, Ivanauskas. Lietuvos pinigu obiai, 138 Sikariskiai, ss. 130-131 II
750 zł
600 zł
Powstanie Listopadowe- broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczon..
912 Powstanie Listopadowe- broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczona na tle skrzyżowanej lancy, kosy i proporczyka, srebro złocone, 6.3.. II
1 000 zł
1 650 zł
Powstanie Listopadowe- medalion dwustronnie grawerowany, strona główna: herb Królestwa Polskiego, .. Powstanie Listopadowe- medalion dwustronnie grawerowany, strona główna: herb Królestwa Polskiego, ..
913 Powstanie Listopadowe- medalion dwustronnie grawerowany, strona główna: herb Królestwa Polskiego, strona odwrotna: krzyż z koroną cierniową, serce i kotwica oraz lite.. II+
1 500 zł
1 750 zł
Powstanie Styczniowe- klamra do pasa z białego metalu oksydowanego, 53 x 43 mm z kompozycją z mosi..
914 Powstanie Styczniowe- klamra do pasa z białego metalu oksydowanego, 53 x 43 mm z kompozycją z mosiądzu przedstawiającą Orła zrywającego się do lotu na tle gałązki oli.. I
2 200 zł
1 760 zł
Powstanie Styczniowe- broszka pamiątkowa, Serce z kotwicą na tle krzyża, mosiądz złocony z dwoma m..
915 Powstanie Styczniowe- broszka pamiątkowa, Serce z kotwicą na tle krzyża, mosiądz złocony z dwoma maleńkimi opalami, 26 x 23 mm I
300 zł
240 zł
Powstanie Styczniowe- wisiorek dwustronny w kształcie kartusza, na stronie głównej Orzeł, na stron.. Powstanie Styczniowe- wisiorek dwustronny w kształcie kartusza, na stronie głównej Orzeł, na stron..
916 Powstanie Styczniowe- wisiorek dwustronny w kształcie kartusza, na stronie głównej Orzeł, na stronie odwrotnej tarcza trójdzielna z herbami Polski, Litwy i Rusi, brel.. II
300 zł
640 zł
Powstanie Styczniowe- jednostronna plakietka pamiątkowa z uszkiem do zawieszania, Oko Opatrzności,..
917 Powstanie Styczniowe- jednostronna plakietka pamiątkowa z uszkiem do zawieszania, Oko Opatrzności, poniżej dedykacja, srebro, 27.79 g, 93 x 66 mm, punce w górnej częś.. II
1 000 zł
800 zł
I Wojna Światowa- brosza patriotyczna w środku emaliowany medalion z Orłem, srebro, 6.75 g, 41 x 1..
918 I Wojna Światowa- brosza patriotyczna w środku emaliowany medalion z Orłem, srebro, 6.75 g, 41 x 18 mm, na stronie odwrotnej punca i sygnatura wytwórcy II
400 zł
760 zł
ryngraf przedstawiający Matkę Boską Częstochowską na tle orła państwowego, dar prezydenta Ignacego..
919 ryngraf przedstawiający Matkę Boską Częstochowską na tle orła państwowego, dar prezydenta Ignacego Mościckiego dla chrześniaka Mirosława Józefa Rogalskiego, Warszawa .. I
2 000 zł
1 600 zł