Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  August II 1697-1733
dukat 1698, Gdańsk, Aw: Popiersie króla i napis wokoło AUGUST II D G REX POL M D L R P EL S, Rw: H.. dukat 1698, Gdańsk, Aw: Popiersie króla i napis wokoło AUGUST II D G REX POL M D L R P EL S, Rw: H..
383 August II 1697-1733
dukat 1698, Gdańsk, Aw: Popiersie króla i napis wokoło AUGUST II D G REX POL M D L R P EL S, Rw: Herb Gdańska i napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDAN, H-Cz. 2612 R3, F..
20 000 zł
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami monarszymi, Merseb. 1.. dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami monarszymi, Merseb. 1..
384 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami monarszymi, Merseb. 1487, Fr. 2822, złoto 3.47 g, ładnie zachowany egzemplarz
6 000 zł
5 300 zł
talar 1699, Drezno, Schnee 991, Dav. 7656, nieznaczne ślady czyszczenia, ale ładnie zachowany egze.. talar 1699, Drezno, Schnee 991, Dav. 7656, nieznaczne ślady czyszczenia, ale ładnie zachowany egze..
385 August II 1697-1733
talar 1699, Drezno, Schnee 991, Dav. 7656, nieznaczne ślady czyszczenia, ale ładnie zachowany egzemplarz
6 000 zł
7 600 zł
klipa talara strzeleckiego 1699, Drezno, Aw: Monogram, Rw: Herkules, Schnee 993, Dav. 7657, minima.. klipa talara strzeleckiego 1699, Drezno, Aw: Monogram, Rw: Herkules, Schnee 993, Dav. 7657, minima..
386 August II 1697-1733
klipa talara strzeleckiego 1699, Drezno, Aw: Monogram, Rw: Herkules, Schnee 993, Dav. 7657, minimalne ślady czyszczenia
3 500 zł
4 100 zł
2/3 talara (gulden) 1700, Drezno, Dav. 819, Merseb. 1430, bardzo ładny egzemplarz 2/3 talara (gulden) 1700, Drezno, Dav. 819, Merseb. 1430, bardzo ładny egzemplarz
387 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1700, Drezno, Dav. 819, Merseb. 1430, bardzo ładny egzemplarz
1 250 zł
1 800 zł
2/3 talara (gulden) 1709, Lipsk, Dav. 825 2/3 talara (gulden) 1709, Lipsk, Dav. 825
388 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1709, Lipsk, Dav. 825
1 500 zł
2 500 zł
półtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1491, pat.. półtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1491, pat..
389 August II 1697-1733
półtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1491, patyna
1 250 zł
1 750 zł
1/4 talara wikariackiego 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1492.. 1/4 talara wikariackiego 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1492..
390 August II 1697-1733
1/4 talara wikariackiego 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1492, patyna
800 zł
1 050 zł
1/8 talara wikariackiego 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1493.. 1/8 talara wikariackiego 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1493..
391 August II 1697-1733
1/8 talara wikariackiego 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1493, patyna
II/II-
EF/EF-
800 zł
1 500 zł
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, patyna szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, patyna
392 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, patyna
350 zł
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, minimalna wada blachy, patyna szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, minimalna wada blachy, patyna
393 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, minimalna wada blachy, patyna
250 zł
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, wada blachy szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, wada blachy
394 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, wada blachy
200 zł
szóstak 1706, Grodno, Ivanauskas 1205:282, rzadki, Ivanauskas uważa, że moneta była bita w Moskwie szóstak 1706, Grodno, Ivanauskas 1205:282, rzadki, Ivanauskas uważa, że moneta była bita w Moskwie
395 August II 1697-1733
szóstak 1706, Grodno, Ivanauskas 1205:282, rzadki, Ivanauskas uważa, że moneta była bita w Moskwie
1 000 zł
800 zł