Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  POLSKA  Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
526 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
800 zł
2 650 zł
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, patyna 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, patyna
527 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, patyna
400 zł
560 zł
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładnie zachowane, patyna 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładnie zachowane, patyna
528 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładnie zachowane, patyna
600 zł
720 zł
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładne 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładne
529 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładne
500 zł
620 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania
530 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania
800 zł
3 800 zł