Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
583 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 zlote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz |
I UNC |
400 zł 1 100 zł
584 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz |
I UNC |
400 zł 840 zł
585 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
100 zł 280 zł
586 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
100 zł 540 zł
587 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 000 zł 1 200 zł
588 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112 |
I UNC |
100 zł 500 zł
589 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
600 zł 1 950 zł
590 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, ładnie zachowana moneta z delikatną patyną |
I UNC |
450 zł 2 200 zł
591 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, ładnie zachowana moneta z delikatną patyną |
I UNC |
400 zł 2 100 zł
592 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, gabinetowy stan, piękna patyna |
I UNC |
400 zł 1 150 zł
593 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
350 zł 1 550 zł
594 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
350 zł 1 050 zł
595 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 zestaw monet srebrnych: 10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, 10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzel.. |
I/II- |
500 zł 540 zł
596 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a |
I- UNC- |
150 zł 120 zł
597 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1923, Warszawa, Parchimowicz 101 a |
I UNC |
200 zł 280 zł
598 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101 b |
I UNC |
200 zł 460 zł
599 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c |
I UNC |
250 zł 560 zł
600 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 50 złotych (bez nominału), 1924, Przysięga rycerza, Parchimowicz P-165 a, wybito 105 sztuk, brąz 10.25 g, drobne wady rantu, rzadka moneta z ładną patyną |
II+ EF+ |
3 000 zł 7 600 zł
601 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Romuald Traugutt, na rewersie wypukły napis PRÓBA, Parchimowicz P-155 a, wybito 100 sztuk, srebro 21.95 g, drobne rysy w tle, patyna |
2 000 zł 3 100 zł
602 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1934, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, klipa, Parchimowicz P-159, wybito 300 sztuk, srebro 38.95 g, bardzo efektowna i ładna moneta, patyna |
I UNC |
7 500 zł 7 800 zł