Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
523 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, minimalnie justowane |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 520 zł
524 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste i duże litery K G, Plage 277, patyna |
150 zł 310 zł
525 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, patyna |
150 zł 310 zł
526 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
800 zł 2 650 zł
527 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 560 zł
528 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładnie zachowane, patyna |
I- UNC- |
600 zł 720 zł
529 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, bardzo ładne |
I- UNC- |
500 zł 620 zł
530 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
800 zł 3 800 zł
531 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, Plage 307, Bitkin 1079, Fr. 111, złoto 3.94 g |
3 500 zł 6 600 zł
532 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, patyna |
II- EF- |
500 zł 520 zł
533 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, Bitkin 1087, uszkodzony nieco rant |
300 zł 320 zł
534 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 520 zł
535 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423, minimalne uszkodzony rant |
II- EF- |
350 zł 280 zł
536 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła, Plage 433, Bitkin 423 |
250 zł 200 zł
537 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1847, Warszawa, Plage 439, Bitkin 428, patyna |
II- EF- |
400 zł 320 zł
538 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage 356, Bitkin 1143 |
II- EF- |
350 zł 520 zł
539 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144 |
400 zł 1 100 zł
540 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 361, Bitkin 1144 |
150 zł 120 zł
541 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145 |
II+ EF+ |
500 zł 1 750 zł
542 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, w ogonie Orła 7 piór, Plage 369, Bitkin 1148, patyna |
III VF |
200 zł 220 zł