Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1389, Kurp. 2252.. ort 1621, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1389, Kurp. 2252..
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1389, Kurp. 2252 R1.
I/II
UNC/EF
400 zł
410 zł
265 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Gum. 1176, Kurp. 1505 R.
100 zł
80 zł
ort 1623, Bydgoszcz, j.w., Gum. 1177, Kurp. 1516 R. ort 1623, Bydgoszcz, j.w., Gum. 1177, Kurp. 1516 R.
266 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, j.w., Gum. 1177, Kurp. 1516 R.
150 zł
160 zł
ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1392, Kurp. 2259.. ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1392, Kurp. 2259..
267 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1392, Kurp. 2259 R.
400 zł
510 zł
ort 1623, Gdańsk, j.w., Gum. 1392, na awersie w epoce, o czym świadzy patyna oraz pozostałości zie.. ort 1623, Gdańsk, j.w., Gum. 1392, na awersie w epoce, o czym świadzy patyna oraz pozostałości zie..
268 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, j.w., Gum. 1392, na awersie w epoce, o czym świadzy patyna oraz pozostałości zielonego nalotu (moneta pochodzi ze skarbu), celowo usunięto cyfry 1-6..
400 zł
490 zł
ort 1623, Gdańsk, j.w., Gum. 1391, Kurp. 2257 R1, rzadki typ orta z pełną datą 1623 w napisie oraz.. ort 1623, Gdańsk, j.w., Gum. 1391, Kurp. 2257 R1, rzadki typ orta z pełną datą 1623 w napisie oraz..
269 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, j.w., Gum. 1391, Kurp. 2257 R1, rzadki typ orta z pełną datą 1623 w napisie oraz z końcówką daty 23 nad tarczą herbową.
500 zł
1 050 zł
ort 1624, Gdańsk, j.w., Gum. 1392, Kurp. 2262 R. ort 1624, Gdańsk, j.w., Gum. 1392, Kurp. 2262 R.
270 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Gdańsk, j.w., Gum. 1392, Kurp. 2262 R.
300 zł
420 zł
ort 1625, Gdańsk, j.w., Gum. 1393, Kurp. 2264 R. ort 1625, Gdańsk, j.w., Gum. 1393, Kurp. 2264 R.
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, j.w., Gum. 1393, Kurp. 2264 R.
400 zł
460 zł
ort 1626, Gdańsk, j.w., Gum. 1393, Kurp. 2267 R. ort 1626, Gdańsk, j.w., Gum. 1393, Kurp. 2267 R.
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1626, Gdańsk, j.w., Gum. 1393, Kurp. 2267 R.
400 zł
450 zł
szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1151, Kur.. szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1151, Kur..
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1151, Kurp. 1430 R1.
80 zł
95 zł
szóstak 1599, Malbork, j.w., Gum. 1152, Kurp. 1434 R2, ładna patyna. szóstak 1599, Malbork, j.w., Gum. 1152, Kurp. 1434 R2, ładna patyna.
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, j.w., Gum. 1152, Kurp. 1434 R2, ładna patyna.
150 zł
120 zł
szóstak 1599, Malbork, j.w., Gum. 1152, Kurp. 1434 R2, różnice w rysunku popiersia. szóstak 1599, Malbork, j.w., Gum. 1152, Kurp. 1434 R2, różnice w rysunku popiersia.
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, j.w., Gum. 1152, Kurp. 1434 R2, różnice w rysunku popiersia.
125 zł
140 zł
szóstak 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1162, K.. szóstak 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1162, K..
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1162, Kurp. 1449 R2.
120 zł
160 zł
szóstak 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1161, K.. szóstak 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1161, K..
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum. 1161, Kurp. 1447 R1.
120 zł
160 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop. I 1, patyna.
60 zł
100 zł
trojak 1588, Ryga, j.w., Kop. I 1, odmiana interpunkcji, różnice w rysunku popiersia. trojak 1588, Ryga, j.w., Kop. I 1, odmiana interpunkcji, różnice w rysunku popiersia.
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, j.w., Kop. I 1, odmiana interpunkcji, różnice w rysunku popiersia.
60 zł
100 zł
trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. I 1a-RR-, T. 25, bardzo rzadka .. trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. I 1a-RR-, T. 25, bardzo rzadka ..
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. I 1a-RR-, T. 25, bardzo rzadka moneta odmiana z h. Korczak.
300 zł
880 zł
trojak 1589, Wilno, j.w., Kop. I 1b-RR-, T. 20, bardzo rzadka moneta odmiana z h. Leliwa. trojak 1589, Wilno, j.w., Kop. I 1b-RR-, T. 20, bardzo rzadka moneta odmiana z h. Leliwa.
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, j.w., Kop. I 1b-RR-, T. 20, bardzo rzadka moneta odmiana z h. Leliwa.
300 zł
640 zł
trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop. I 2-R-. trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop. I 2-R-.
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop. I 2-R-.
50 zł
65 zł
trojak 1590, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. III 3d-R-, Wal. XIIa.. trojak 1590, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. III 3d-R-, Wal. XIIa..
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kop. III 3d-R-, Wal. XIIa-R-, rzadki.
100 zł
110 zł