Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  August III 1733-1764
dukat wikariacki 1745, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Orzeł i napisy, Merseb. 1707, Fr. 28.. dukat wikariacki 1745, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Orzeł i napisy, Merseb. 1707, Fr. 28..
459 August III 1733-1764
dukat wikariacki 1745, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Orzeł i napisy, Merseb. 1707, Fr. 2867(2558).
2 500 zł
3 550 zł
talar 1737, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Schnee 1026, Dav. 2665. talar 1737, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Schnee 1026, Dav. 2665.
460 August III 1733-1764
talar 1737, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Schnee 1026, Dav. 2665.
900 zł
1 350 zł
talar 1738, Drezno, j.w., Schnee 1028, Dav. 2665. talar 1738, Drezno, j.w., Schnee 1028, Dav. 2665.
461 August III 1733-1764
talar 1738, Drezno, j.w., Schnee 1028, Dav. 2665.
1 200 zł
1 500 zł
talar 1754, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1037, Dav. ..
462 August III 1733-1764
talar 1754, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1037, Dav. 1617, odmiana z literką L pod popiersiem.
800 zł
1 150 zł
talar 1755, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1037, Dav. ..
463 August III 1733-1764
talar 1755, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Schnee 1037, Dav. 1617, odmiana z małymi literkami EDC pod tarczą herbową.
900 zł
1 850 zł
talar 1755, Lipsk, j.w., Schnee 1037, Dav. 1617, duże popiersie króla i duże literki EDC pod tarcz..
464 August III 1733-1764
talar 1755, Lipsk, j.w., Schnee 1037, Dav. 1617, duże popiersie króla i duże literki EDC pod tarczą herbową.
800 zł
1 750 zł
gulden 1763, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 318 I D-R-, Dav. 831. gulden 1763, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 318 I D-R-, Dav. 831.
465 August III 1733-1764
gulden 1763, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop. 318 I D-R-, Dav. 831.
250 zł
250 zł
półtalar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis, Kop. 304 I 1-R-, Me.. półtalar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis, Kop. 304 I 1-R-, Me..
466 August III 1733-1764
półtalar wikariacki 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis, Kop. 304 I 1-R-, Merseb 1698, ładna patyna.
600 zł
480 zł
467 August III 1733-1764
30 groszy (złotówka) 1762, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 353 I 1a-R-, Merseb. 1749.
II/III
EF/VF
500 zł
400 zł
30 groszy (złotówka) 1763, Gdańsk, j.w., Kop. 353 I 2a-R-. 30 groszy (złotówka) 1763, Gdańsk, j.w., Kop. 353 I 2a-R-.
468 August III 1733-1764
30 groszy (złotówka) 1763, Gdańsk, j.w., Kop. 353 I 2a-R-.
600 zł
1 100 zł
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, K.. dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, K..
469 August III 1733-1764
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 332 I 1c-R-, Merseb. 1778.
400 zł
400 zł
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, j.w., Kop. 332 I 1c-R-, Merseb. 1778, słabo odbita, odmiana z .. dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, j.w., Kop. 332 I 1c-R-, Merseb. 1778, słabo odbita, odmiana z ..
470 August III 1733-1764
dwuzłotówka (8 groszy) 1753, Lipsk, j.w., Kop. 332 I 1c-R-, Merseb. 1778, słabo odbita, odmiana z dużym popiersiem króla.
150 zł
120 zł
tymf 1753, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 329 I 2a. tymf 1753, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 329 I 2a.
471 August III 1733-1764
tymf 1753, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 329 I 2a.
180 zł
250 zł
ort 1754, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 2, Merse.. ort 1754, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 2, Merse..
472 August III 1733-1764
ort 1754, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 2, Merseb. 1781.
200 zł
160 zł
ort 1754, Lipsk, j.w., Kop. 330 II 2, Merseb. 1781, odmiana z dużym popiersiem króla. ort 1754, Lipsk, j.w., Kop. 330 II 2, Merseb. 1781, odmiana z dużym popiersiem króla.
473 August III 1733-1764
ort 1754, Lipsk, j.w., Kop. 330 II 2, Merseb. 1781, odmiana z dużym popiersiem króla.
200 zł
160 zł
ort 1755, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 3b, Mers.. ort 1755, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 3b, Mers..
474 August III 1733-1764
ort 1755, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 3b, Merseb. 1782.
II/III
EF/VF
150 zł
120 zł
ort 1756, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 4b, Mers.. ort 1756, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 4b, Mers..
475 August III 1733-1764
ort 1756, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 330 II 4b, Merseb. 1782.
250 zł
200 zł
ort 1756, Lipsk, j.w., Kop. 330 II 4b, Merseb. 1782, odmiana z dużym popiersiem króla i małymi lit.. ort 1756, Lipsk, j.w., Kop. 330 II 4b, Merseb. 1782, odmiana z dużym popiersiem króla i małymi lit..
476 August III 1733-1764
ort 1756, Lipsk, j.w., Kop. 330 II 4b, Merseb. 1782, odmiana z dużym popiersiem króla i małymi literkami E 18 C pod tarczą.
250 zł
320 zł
ort 1760, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 352 I 3a-R-, Mer.. ort 1760, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 352 I 3a-R-, Mer..
477 August III 1733-1764
ort 1760, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop. 352 I 3a-R-, Merseb. 1798.
250 zł
390 zł
478 August III 1733-1764
szóstak 1754, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 360 II 2, Merseb. 1785.
60 zł
85 zł