Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla=10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, napis i literki , Rw: Nominał w wieńcu,..
616 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla=10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, napis i literki , Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313.
140 zł
130 zł
1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321. 1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321.
617 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla=10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321.
I/II
UNC/EF
350 zł
380 zł
rubel 1847, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 440. rubel 1847, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 440.
618 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1847, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 440.
100 zł
170 zł
3/4 rubla=5 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, napis i literki , Rw: Nominał w wieńcu, Pl..
619 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla=5 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, napis i literki , Rw: Nominał w wieńcu, Plage 343.
200 zł
250 zł
3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 363.
620 Monety zaboru rosyjskiego
80 zł
85 zł
3/4 rubla=5 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 365. 3/4 rubla=5 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 365.
621 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla=5 złotych 1840, Warszawa, j.w., Plage 365.
I/II
UNC/EF
150 zł
160 zł
622 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla=5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 369.
200 zł
420 zł
połtina 1854, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 452.
623 Monety zaboru rosyjskiego
125 zł
260 zł
25 kopiejek=50 groszy 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 385.
624 Monety zaboru rosyjskiego
150 zł
190 zł
625 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek=50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385.
60 zł
80 zł
25 kopiejek=50 groszy 1848, Warszawa, j.w., Plage 387. 25 kopiejek=50 groszy 1848, Warszawa, j.w., Plage 387.
626 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek=50 groszy 1848, Warszawa, j.w., Plage 387.
100 zł
150 zł
25 kopiejek=50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388. 25 kopiejek=50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388.
627 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek=50 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 388.
150 zł
500 zł
25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, rzadka mone.. 25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, rzadka mone..
628 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, rzadka moneta w bardzo ładnym stanie zachowania, patyna.
300 zł
470 zł
629 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek=40 groszy 1842, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 389.
40 zł
70 zł
20 kopiejek=40 groszy 1844, Warszawa, j.w., Plage 391. 20 kopiejek=40 groszy 1844, Warszawa, j.w., Plage 391.
630 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek=40 groszy 1844, Warszawa, j.w., Plage 391.
100 zł
170 zł
631 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek=40 groszy 1848, Warszawa, j.w., Plage 394.
40 zł
80 zł
20 kopiejek=40 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 396. 20 kopiejek=40 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 396.
632 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek=40 groszy 1850, Warszawa, j.w., Plage 396.
150 zł
530 zł
633 Monety zaboru rosyjskiego
I/II
UNC/EF
100 zł
160 zł
20 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 456, bardzo rzadka monet..
634 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 456, bardzo rzadka moneta w pięknym stanie zachowania, ładna patyna.
300 zł
540 zł
15 kopiejek=1 złoty 1837, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 408.
635 Monety zaboru rosyjskiego
75 zł
150 zł