Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  ODZNACZENIA i ODZNAKI
879 cynowy element dekoracyjny ładownicy żołnierza Powstania Styczniowego w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy. Podobny element dekoracyjny ale na klamrze od pas.. II-
200 zł
180 zł
880 owalna, tłoczona odznaka sołtysa naszywana na sukmanę, połowa XIXw., Orzeł carski, na piersi tarcza z orłem Królestwa Polskiego, po bokach napis - SOŁTYS. mosiądz 10.. III
100 zł
320 zł
881 odznaka na szpilkę na pamiątkę 85 rocznicy Powstania Listopadowego, Data 1830-1915 tłoczona na blaszce oksydowanej na szaro, Dubrowska 60. II
40 zł
krzyż srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa), 1920 rok, nr 761, miedziany srebrzony ..
882 krzyż srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa), 1920 rok, nr 761, miedziany srebrzony ze śladami złocenia, orzeł i napisy emaliowane, zawieszka beczułkowa.. III
500 zł
450 zł
krzyż srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa), 1923 rok, nadawany na Zachodzie, złoce..
883 krzyż srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa), 1923 rok, nadawany na Zachodzie, złocenie, emalia, ze wstążką. II+
250 zł
330 zł
krzyż srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa), 1933 1939 rok, złocenie, emalia, ze ws..
884 krzyż srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa), 1933 1939 rok, złocenie, emalia, ze wstążką. I/II
UNC/EF
350 zł
885 krzyż Walecznych, 1920 rok, nr 33310, brąz, 44x44mm, ze wstążką. II
80 zł
64 zł
886 odznaka pamiątkowa Krzyż na Śląskiej Wstędze Waleczności i Zasługi, II stopień, brąz, 43x43mm, ze wstążką. I-
150 zł
120 zł
okrągła, odznaka sołtysa, na mosiężną tarczę nałożony orzeł mosiężny srebrzony, sygnatura na odwro..
887 okrągła, odznaka sołtysa, na mosiężną tarczę nałożony orzeł mosiężny srebrzony, sygnatura na odwrocie BR. ŁOPIEŃSCY WARSZAWA, nakrętka. II-
150 zł
160 zł
888 odznaka żołnierska Dowództwa Wojska Polskiego Wschód, 1918-1919, mosiądz, 34x34mm, patyna. II-
100 zł
889 odznaka Za Służbę Graniczną KOP, mosiądz, emalia biała, czerwona i niebieska, nakładany orzeł mosiężny, nakrętka sygnowana STANISŁAW REISING WARSZAWA NIECAŁA 1. II-
150 zł
890 odznaka pamiątkowa Liga Morska i Kolonialna, mosiądz, emalia biała, niebieska i czerwona. I/II
UNC/EF
100 zł
110 zł
891 odznaka pamiątkowa Związku Oficerów Rezerwy, punce na odwrocie ZG B 314, nakrętka sygnowana ZJEDNOCZENI GRAWERZY WARSZAWA MARSZAŁKOWSKA 115, uszkodzenia emalii. II-
150 zł
892 odznaka pamiątkowa Szkoły Technicznej, złocone litery PST IV, nakrętka sygnowana GRAWER W. MĄCZYŃSKI, uszkodzenia. II-
150 zł
893 medal Zasłużonym na Polu Chwały 12-13.X.1943 Lenino, brąz, ze wstążką. I/II
UNC/EF
250 zł
894 metalowa przepustka urzędnika policji wydana przez Zarząd Policji w Szklarskiej Porębie, napisy w języku niemieckim, Ø 39,5mm, otwór do zawieszenia. II-
50 zł
krzyż Św. Jerzego, 3-ego stopnia, srebro, ze wstążką. krzyż Św. Jerzego, 3-ego stopnia, srebro, ze wstążką.
895 krzyż Św. Jerzego, 3-ego stopnia, srebro, ze wstążką. I/II
UNC/EF
100 zł
150 zł