Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
dukat 1831, Warszawa, Aw: Stojący rycerz z pękiem strzał i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plag.. dukat 1831, Warszawa, Aw: Stojący rycerz z pękiem strzał i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plag..
607 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, Aw: Stojący rycerz z pękiem strzał i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 269, Fr. 114(43).
800 zł
820 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272. 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272.
608 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272.
300 zł
240 zł
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 278.
609 Powstanie Listopadowe 1830-1831
100 zł
150 zł
610 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282.
75 zł
110 zł
611 Powstanie Listopadowe 1830-1831
trojak 1831, Warszawa, j.w., Plage 282.
60 zł
612 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego. Na wieczku wytłoczony orzeł, ozdobna złocona r..
3 000 zł
2 700 zł