Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  Księstwo Warszawskie
440 Księstwo Warszawskie
dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr.68(59), drobne ryski w tle
1 800 zł
2 150 zł
441 Księstwo Warszawskie
talar 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 114, Dav.247, drobne wady blachy,wyśmienity stan zachowania
1 800 zł
1 850 zł
442 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1810, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 108, rzadka w tym staniezachowania
500 zł
1 100 zł
443 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 111, rzadka w tym staniezachowania
350 zł
520 zł
444 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage IIl
350 zł
280 zł
445 Księstwo Warszawskie
1/6 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 104, rzadko spotykana w handluw tym stanie zachowania
250 zł
360 zł
446 Księstwo Warszawskie
10 groszy 1813, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 103, bardzo dobry stan zachowania
80 zł
160 zł
447 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, litery IB, Plage 96, przebitka z 1/24 talara pruskiego
60 zł
50 zł
448 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811, Warszawa, j.w., litery IB, Plage 96, przebitka z 1/24 talara
40 zł
449 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811, Warszawa, j.w., litery IS, Plage 94, przebitka z 1/24 talara
60 zł
50 zł
450 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811. Warszawa, j.w., litery IS, Plage 94, przebitka z 1/24 talara
60 zł
451 Księstwo Warszawskie
3 grosze 1811, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 81
30 zł
25 zł
452 Księstwo Warszawskie
grosz 1812, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Napis, Plage 72
30 zł
25 zł