Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
784 medalion z okresu Powstania Styczniowego, Aw: Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej, Rw: Orzeł w koronie,w tle krzyż z datą 1863, gałązka mirtu, u dołu szarfa z nap.. I-
150 zł
450 zł
785 pamiątkowy krzyż z uszkiem do zawieszania tzw. biżuteria żałobna z okresu po Powstaniu Styczniowym, żelazo87 x 44 mm II
100 zł
760 zł
786 odznaka wójta Gubernii Warszawskiej 2 poł. XIX w. do zawieszania na szyi, mosiądz, stan zachowania dobry
150 zł
160 zł
787 odznaka sołtysa Gubernii Radomskiej na łańcuszku i agrafie do przypinania, mosiądz, stan zachowania dobry
80 zł
85 zł
788 romboidalny znaczek pamiątkowy na łańcuszku, Aw: Orzeł nad tarczką z napisem: GACZ, niżej 1930 i III, wokółobwódka z niebieskiej emalii, Rw: Wygrawerowany napis: RODZ.. I-
50 zł
52 zł
789 odznaczenie honorowe PCK- komandoria; kryształ w kształcie serca, w środku krzyż z kroplą krwi na tle czerwonychpromieni; serce oprawione w srebro próby 925; wstążka ..
500 zł
400 zł
790 krzyż Orderu Odrodzenia Polski 1918, III klasa (wstążka późniejsza), tombak złocony, emaliowany, przepiękny stanzachowania I
500 zł
400 zł