Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  POLSKA  August II 1697-1733
347 August II 1697-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Insygnia koronacyjne i napisy, Rw: Król na koniu, Dav.2655, Merseb.1453, starapatyna
1 250 zł
1 000 zł
348 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1697, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, inicjały mincerza I-K, Dav.819,Merseb. 1388
500 zł
400 zł
349 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1698, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.820, Merseb. 1419
380 zł
300 zł
350 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1699, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819, Merseb.1426
600 zł
351 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1701, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819
500 zł
460 zł
352 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1703, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819
500 zł
700 zł
353 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1724, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.826
500 zł
460 zł
354 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.2055, Merseb.1652,niespotykany w tym stanie zachowania
500 zł
1 150 zł
355 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, j.w., Gum.2055, Merseb.1652
180 zł
150 zł
356 August II 1697-1733
1/12 talara 1706, Drezno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Dwie gałązki laurowe i napisy
80 zł
90 zł
357 August II 1697-1733
szeląg 1715, Gdańsk, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis, Bahrfeldt- Marienburg 8586, Gum.2069, Kop.313.I -rrr-,bardzo rzadka moneta w wyjątkowo pięknym stanie zachowania
700 zł
920 zł