Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
412 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 243
40 zł
35 zł
413 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245
50 zł
40 zł
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1769, Warszawa, j.w., Plage 251
50 zł
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1781, Warszawa, j.w., Plage 268
80 zł
90 zł
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne 1782, Warszawa, j.w., Plage 269
80 zł
100 zł
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 233
50 zł
60 zł
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1792, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 238, stara patyna
100 zł
250 zł
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
próbny grosz srebrny 1771. Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Napis, Plage 465, lekko gięty, stara patyna
300 zł
370 zł
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1773, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 222
70 zł
110 zł
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1779, Warszawa, Aw: Monogram królewski w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 228
70 zł
100 zł
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765, Toruń, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Plage 520, T.6
300 zł
700 zł
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 207
80 zł
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
45 zł
65 zł
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 209, patyna
80 zł
150 zł
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 142, bardzo rzadki w tym staniezachowania; piękna stara patyna
300 zł
350 zł
427 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1782, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 184, Kop.IIIwa.17 -r-
45 zł
85 zł
428 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1791. Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 199
30 zł
25 zł
429 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1767, Kraków, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 87
50 zł
65 zł
430 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1779, Warszawa, Aw: Monogram królewski, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117
20 zł
42 zł
431 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz 1794, Warszawa, j.w., litery MV, Plage 138
20 zł
40 zł