Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
502 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar |
I- UNC- |
160 zł 170 zł
503 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, moneta niezmiernie rzadka w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
1 000 zł 1 150 zł
504 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
20 zł 32 zł
505 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
20 zł 22 zł
506 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Orzeł Strzelecki |
I UNC |
30 zł 55 zł
507 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1935, Warszawa, Piłsudski |
I UNC |
20 zł 16 zł
508 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa, Statek |
I UNC |
40 zł 65 zł
509 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski |
I UNC |
30 zł 100 zł
510 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż |
I UNC |
80 zł 110 zł
511 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H |
II+ EF+ |
750 zł 800 zł
512 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, odwrotka |
I UNC |
350 zł 360 zł
513 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie |
I UNC |
100 zł |
514 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
15 zł 28 zł
515 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż |
I UNC |
70 zł 150 zł
516 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn |
I UNC |
60 zł 50 zł
517 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1929, Warszawa |
I UNC |
40 zł 170 zł
518 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1931. 1932, 2 sztuki |
I- UNC- |
30 zł 25 zł
519 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1934, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
35 zł 36 zł
520 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1923, piękny stan zachowania; patyna |
I UNC |
35 zł 36 zł
521 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 grosz 1925, piękny stan zachowania; patyna |
I UNC |
25 zł 40 zł