Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
433126
Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jup... | III- |
155 zł szac. 250 zł 14 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
433125
Aw: Głowa Romy w prawo, po lewej LAECA; Rw: Libertas w kw... | III- |
90 zł szac. 150 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
433124
Aw: Popiersie Leukonii w prawo, przed nią P YPSAE S C, za... | III- |
150 zł szac. 250 zł 15 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
433123
Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, z przodu X, z tyłu [TAMPI... | III/IV |
120 zł szac. 200 zł 15 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
433122
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za głową X, Rw: Bogini w... | IV+ |
90 zł szac. 150 zł 14 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
433121
Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Lira, AMA – ΞΙ | III |
— start 90 zł 15 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Himjaryci i Sabejczycy, 1/4 drachmy, (ok. III–II w.pne)
433120
Aw: Głowa Ateny w prawo, na policzku X, Rw: Sowa stojąca ... | IV+ |
— start 90 zł 17 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, (ok. 155–130 pne)
433119
Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ; ... | III |
60 zł szac. 100 zł 21 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Polska, druk reklamowy PWPW – Chrystus Frasobliwy, (2010)
433118
wydrukowana tylko strona główna, rewers biały - czysty, d... | I |
620 zł szac. 1 000 zł 15 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Wielka Brytania, 1 funt (piefort), 1988
433116
Królewski herb Zjednoczonego Królestwa | I |
180 zł szac. 300 zł 16 wyświetleń |
0 | 8 dni |