Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, papiery wartościowe, banknoty, kolekcja Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
433126
Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jup...
III-

155 zł

szac. 250 zł

14 wyświetleń

0 8 dni
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
433125
Aw: Głowa Romy w prawo, po lewej LAECA; Rw: Libertas w kw...
III-

90 zł

szac. 150 zł

9 wyświetleń

0 8 dni
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
433124
Aw: Popiersie Leukonii w prawo, przed nią P YPSAE S C, za...
III-

150 zł

szac. 250 zł

15 wyświetleń

0 8 dni
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
433123
Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, z przodu X, z tyłu [TAMPI...
III/IV

120 zł

szac. 200 zł

15 wyświetleń

0 8 dni
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
433122
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za głową X, Rw: Bogini w...
IV+

90 zł

szac. 150 zł

14 wyświetleń

0 8 dni
Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
433121
Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Lira, AMA – ΞΙ
III

start 90 zł

15 wyświetleń

0 8 dni
Himjaryci i Sabejczycy, 1/4 drachmy, (ok. III–II w.pne)
Himjaryci i Sabejczycy, 1/4 drachmy, (ok. III–II w.pne)
433120
Aw: Głowa Ateny w prawo, na policzku X, Rw: Sowa stojąca ...
IV+

start 90 zł

17 wyświetleń

0 8 dni
Grecja i posthellenistyczne, drachma, (ok. 155–130 pne)
Grecja i posthellenistyczne, drachma, (ok. 155–130 pne)
433119
Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ; ...
III

60 zł

szac. 100 zł

21 wyświetleń

0 8 dni
Polska, druk reklamowy PWPW – Chrystus Frasobliwy, (2010)
Polska, druk reklamowy PWPW – Chrystus Frasobliwy, (2010)
433118
wydrukowana tylko strona główna, rewers biały - czysty, d...
I

620 zł

szac. 1 000 zł

15 wyświetleń

0 8 dni
Wielka Brytania, 1 funt (piefort), 1988
Wielka Brytania, 1 funt (piefort), 1988
433116
Królewski herb Zjednoczonego Królestwa
I

180 zł

szac. 300 zł

16 wyświetleń

0 8 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.