Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1849
Zakończenie: 05-02-2026 22:39:00
Licytuj| Numer: |
433106
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1849, Filadelfia, typ Young Head |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | KM 67 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10