Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1849

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 22:39:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433106
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 cent, 1849, Filadelfia, typ Young Head
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uszkodzenia obrzeża
Literatura: KM 67

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10