Polska, książeczka z banknotami "Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996"

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 20:28:20
oczekuje
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, książeczka z banknotami

Aukcja rozpocznie się 26-01-2026 18:00:00
432679
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), książeczka z banknotami "Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996", zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych, serie kolejnych banknotów; R,P,BN,AM,DN,FE,AN,AC,CM,K,AM,AC,S,BA,AE,F,K,L,E,M,A,B,B
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: banknoty pięknie zachowane, całość w kartonowej książce z opisami, oprawa twarda

Cena aktualna: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 17