Bojowie, 1/8 stater typu Atena-Alkis, (ok. II w. pne)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 20:09:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432900
Opis: Bojowie, 1/8 stater typu Atena-Alkis, (ok. II w. pne), Aw: Garb rozdzielony na dwie części, Rw: Atena krocząca w lewo, trzymająca tarczę i włócznię
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 7.5 mm, 0.99 g
Literatura: Paulsen 121–127

Cena aktualna: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 60