Bojowie, 1/8 stater typu Atena-Alkis, (ok. II w. pne)
Zakończenie: 29-01-2026 20:09:40
Licytuj| Numer: |
432900
| Opis: | Bojowie, 1/8 stater typu Atena-Alkis, (ok. II w. pne), Aw: Garb rozdzielony na dwie części, Rw: Atena krocząca w lewo, trzymająca tarczę i włócznię |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | złoto, 7.5 mm, 0.99 g |
| Literatura: | Paulsen 121–127 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 60