Polska, 100.000 złotych, 1990

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:19:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Licytuj
432878
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Warszawa, Solidarność 1980–1990, /typ A/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena aktualna: 240 zł
Cena wywoławcza: 195 zł
Cena szacunkowa: 320 zł
Ilość odsłon: 13