Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Rosja, zestaw 3 monet, 1913–1991
431134
1) 1 kopiejka 1913 СПБ 2) 15 kopiejek 1915 BC 3) 1 kopiej... | I |
— start 75 zł 15 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Brazylia, 1.000 reis, 1856
431128
| II |
100 zł szac. 100 zł 12 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Brazylia, 80 reis, 1821 B
431127
| II/II+ |
70 zł szac. 100 zł 18 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Brazylia, 40 realów, 1825 C
431126
z kontramarką na rewersie | III/III+ |
70 zł szac. 100 zł 20 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Boliwia, 50 centavo, 1873
431125
| II- |
190 zł szac. 250 zł 19 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
431122
Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu R... | I- |
— start 240 zł 23 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
431121
sygnowany F. BAETES, FT; Aw: Popiersie malarza zwrócone l... | II+/I- |
— start 100 zł 21 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1988
431120
typ Walking Liberty | I |
260 zł szac. 250 zł 34 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1987
431119
typ Walking Liberty | I |
250 zł szac. 250 zł 22 wyświetleń |
0 | 3 dni | |
Kanada, 5 dolarów, 1990
431118
typ Maple Leaf | I |
260 zł szac. 250 zł 32 wyświetleń |
0 | 3 dni |