Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, zestaw 3 monet, 1913–1991
Rosja, zestaw 3 monet, 1913–1991
431134
1) 1 kopiejka 1913 СПБ 2) 15 kopiejek 1915 BC 3) 1 kopiej...
I

start 75 zł

15 wyświetleń

0 3 dni
Brazylia, 1.000 reis, 1856
Brazylia, 1.000 reis, 1856
431128
II

100 zł

szac. 100 zł

12 wyświetleń

0 3 dni
Brazylia, 80 reis, 1821 B
Brazylia, 80 reis, 1821 B
431127
II/II+

70 zł

szac. 100 zł

18 wyświetleń

0 3 dni
Brazylia, 40 realów, 1825 C
Brazylia, 40 realów, 1825 C
431126
z kontramarką na rewersie
III/III+

70 zł

szac. 100 zł

20 wyświetleń

0 3 dni
Boliwia, 50 centavo, 1873
Boliwia, 50 centavo, 1873
431125
II-

190 zł

szac. 250 zł

19 wyświetleń

0 3 dni
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
Watykan, medal z Piusem IX, XIX w.
431122
Aw: Popiersie papieża w prawo, PIUS IX PONT MAX, u dołu R...
I-

start 240 zł

23 wyświetleń

0 3 dni
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
Belgia, Wystawa przemysłowa w Antwerpii, 1899
431121
sygnowany F. BAETES, FT; Aw: Popiersie malarza zwrócone l...
II+/I-

start 100 zł

21 wyświetleń

0 3 dni
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1988
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1988
431120
typ Walking Liberty
I

260 zł

szac. 250 zł

34 wyświetleń

0 3 dni
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1987
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1987
431119
typ Walking Liberty
I

250 zł

szac. 250 zł

22 wyświetleń

0 3 dni
Kanada, 5 dolarów, 1990
Kanada, 5 dolarów, 1990
431118
typ Maple Leaf
I

260 zł

szac. 250 zł

32 wyświetleń

0 3 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.