Zakończenie: 27-11-2025 20:00 ÷ 22:48
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
427818
w skład zestawu wchodzą: Mieszko I, Bolesław Chrobry, Bol... | I |
430 zł szac. 500 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
428247
Aw: Sylwetka statku w prawo, niżej napis M/S "PIŁSUDSKI",... | III |
36 zł szac. 50 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 9 medali z serii Systema Solare, 2009
428410
w skład zestawu wchodzą: - Słońce (łac. Sol) - platerowan... | I |
500 zł szac. 600 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, 1978
429248
Aw: Popiersie w lewo, po prawej 1978, KAROL KARD. WOJTYŁA... | I |
— start 120 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1877
429254
Aw: Personifikacja (Marianna?) siedząca w lewo, wyciągają... | II |
160 zł szac. 100 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 25. rocznica biskupstwa Józefa Teodorowicza, 1927
429259
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura W.... | I/I- |
370 zł szac. 500 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, ok. 1970–1980 (współczesna odbitka medal
429282
Aw: Tratwa, na której dwie postaci, w tle statek, w dolne... | II+ |
210 zł szac. 200 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal upamiętniający 200. rocznicę podpisania Konfesji Augsburskiej, bez daty (1730)
429286
Aw: Popiersie Ernesta I Wyznawcy w lewo, ERNST HERTZ ZV B... | II+ |
— start 180 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal, ok. 1720 roku
429287
Aw: Popiersie cesarza Zygmunta w koronie, SIGISMVNDVS ROM... | II |
1 250 zł szac. 1 500 zł 84 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1683
429288
wybity z okazji obrony Wiednia, Aw: Głowa w prawo, w zaby... | I- |
820 zł szac. 750 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona |