Niemcy, medal, ok. 1720 roku

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:41:00
Niemcy, medal, ok. 1720 roku

Niemcy, medal, ok. 1720 roku

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:41:00
429287
Opis: Niemcy - Norymberga, medal, ok. 1720 roku, Aw: Popiersie cesarza Zygmunta w koronie, SIGISMVNDVS ROM IMP ERATOR; Rw: Ilustracja trzech insygniów, LANCЄA ЄT CLAWS DOMINI, pionowo DE · PRÆSEPI · DOMINI / DE · CRVCE · DOMINI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.5 mm, 15.20 g, ładnie zachowany
Literatura: Slg. Erlanger 1065

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 85