Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, ok. 1970–1980 (współczesna odbitka medal

Rozpoczęcie: 17-11-2025 18:00
Zakończenie: 27-11-2025 22:43:20

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-11-2025 22:43:20
429282
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, ok. 1970–1980 (współczesna odbitka medal, San Francisco, Aw: Tratwa, na której dwie postaci, w tle statek, w dolnej częsci sygnatura Paquet F., na dole JULY 26 (skrzyżowane kotwica i gałazka laurowa) 1866, wokół 39 gwiazd, Rw: Kobieta siedząca w lewo, obok orzeł stojący na tarczy i rózgach liktorskich, nakładający wieniec laurowy na głowę marynarza, w tle statek oraz Kapitol, na dole sygnatura Paquet. F., BY JOINT RESOLUTION OF CONGRESS TO THE RESCUERS OF THE PASSENGERS OFFICERS AND MEN OF STEAM SHIP SAN FRANCISCO WRECKED DEC. 1853 / TESTIMONIAL OF NATIONAL GRATITUDE FOR HIS GALLANT CONDUCT
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 81.8 mm, 262.31 g, minimalne uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 54