Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Austria, żeton, 1683
428530
autorstwa Michaela Hoffmana; Aw: Orzeł trzymający tarcze ... | II+/I- |
1 350 zł szac. 500 zł 90 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910
428810
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR... | II |
1 200 zł szac. 500 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1824
428944
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura LOSCH F., MAXIMILIANO ... | II+/I- |
1 100 zł szac. 1 500 zł 80 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10. rocznica Cudu nad Wisłą, 1930
428511
Aw: Popiersie papieża Piusa XI na tle Warszawy, w lewo, w... | II+ |
680 zł szac. 400 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 600 lat Bydgoszczy, 1946
423083
Aw: Postać kobiety stojąca na wprost, z głową w prawo, tr... | II |
640 zł szac. 300 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Medal Za Konia Remontowego, 1937
428811
Aw: Orzeł państwowy, MINISTERSTWO SPRAW WOJSKOWYCH, Rw: ... | III/IV |
540 zł szac. 100 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
428510
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | I- |
310 zł szac. 150 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy z okazji 1000 lat chrześcijaństwa, 1966
428513
Aw: Postać w zbroi i płaszczu z głową w koronie, zwróconą... | I/I- |
300 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 225 lat Mennicy Warszawskiej, 1991
428947
Aw: Poziomy pas z napisem 1766 MENNICA WARSZAWSKA 1991, p... | I |
300 zł szac. 150 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988
428951
Na wieczku w kartuszu 1928 / GABINET / NUMIZMATYCZNY / 19... | I/I- |
250 zł szac. 400 zł 91 wyświetleń |
0 | zakończona |