Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn... | III+ |
— start 48 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Pierwsza Pielgrzymka na Jasną Górę, 1979
428871
Aw: Popiersie paieża lekko w lewo, JASNA GÓRA 4-6 CZERWIE... | I |
— start 18 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal ślubny, 2020
428873
Aw: Matka Boska Częstochowska, z Dzieciątkiem, KRÓLOWO PO... | I/I- |
— start 24 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii jasnogórskiej – Kazimierz Pułaski
428870
Aw: Półpostać, po prawej KAZIMIERZ / PUŁASKI / OBROŃCA / ... | I |
18 zł szac. 30 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Wizyta Papieża na Jasnej Górze, 1985
428872
Aw: Popiersie błogosławiącego papieża lekko w prawo, niże... | I |
18 zł szac. 30 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii jasnogórskiej – Ślubowanie Jana Kazimierza
428868
Aw: Scena audiencji, OBRADY SEJMU / NA JASNEJ GÓRZE / W 1... | I |
18 zł szac. 30 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii jasnogórskiej – Veni, Vidi, Deus Vicit
428869
Aw: Scena przekazania szabli Żółkiewskiego Janowi III Sob... | I |
18 zł szac. 30 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Finał II Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży (medal jednostronny), 1971
428875
Trzy prostokąty, w których herb Katowic, Orzeł państwowy ... | II |
30 zł szac. 50 zł 20 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Za Długoletnią Pracę w Politechnice Częstochowskiej, 1987
428874
Aw: Kałązka laurowa, Za / długoletnią / pracę / w / polit... | I |
30 zł szac. 40 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Gabinet Numizmatyczny Zamku Królewskiego, 1985
428945
Aw: Wizerunki ośmiu monet, w środku GABINET / NUMIZMATYCZ... | I |
32 zł szac. 50 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona |