Zakończenie: 20-11-2025 20:00 ÷ 22:38
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Austria, żeton, 1683
428530
autorstwa Michaela Hoffmana; Aw: Orzeł trzymający tarcze ... | II+/I- |
1 350 zł szac. 500 zł 90 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1824
428944
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura LOSCH F., MAXIMILIANO ... | II+/I- |
1 100 zł szac. 1 500 zł 80 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal, bez daty
428808
Aw: Głowa Heinricha Friedricha Karl vom Stein w lewo, leg... | III+ |
240 zł szac. 180 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Indian Peace Medal, 1801 (współczesna kopia)
428503
Aw: Popiersie prezydenta w lewo, TH. JEFFERSON PRESIDENT ... | II |
34 zł szac. 30 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Władysław Łokietek – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, kopia odlana w XIX w.
428862
Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, niżej sygn... | III+ |
— start 48 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Kazimierz Wielki – późniejsza kopia (ODLEW) medalu, kopia odlana w XIX w.
428863
Aw: Półpostać króla w lewo, w koronie, z tarczą, na dole ... | III+ |
48 zł szac. 80 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Władysław Warneńczyk – późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej, wykonana w XIX wieku
428861
Aw: Półpostać władcy w lewo, w hełmie i zbroi, na dole sy... | III+ |
48 zł szac. 80 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego (późniejszy odlew), 1894
428864
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, Rw: Dąb, na ... | III |
105 zł szac. 30 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Poległym Cześć, 1924
428512
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | II/II+ |
125 zł szac. 100 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1910
428810
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR... | II |
1 200 zł szac. 500 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona |