Zakończenie: 28-08-2025 20:00 ÷ 22:40
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, medal (wagi guldena) upamiętniający śmierć władcy, 1691
423578
Aw: Popiersie w zbroi w prawo, legenda, Rw: Uskrzydlony w... | II/II+ |
1 200 zł szac. 2 000 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1670
423393
Aw: Głowa w prawo, LUDOVICUS XIIII. REX CHRISTIANISSIMUS,... | I |
390 zł szac. 200 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Bohaterskiej Polsce, 1831
423604
Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizu... | II- |
370 zł szac. 250 zł 107 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Otwarcie Soboru Watykańskiego, 1869
422838
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura I • BIANCHI • S •, ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Watykan na Wystawie Powszechnej w Brukseli, 1958
423391
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, ... | I |
360 zł szac. 300 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
423397
Aw: Kobieta z rogiem obfitości, siedząca na froncie lokom... | I- |
350 zł szac. 200 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1669
423394
Aw: Głowa w prawo, nięzj sygnatura I • MAVGER • F •, LUDO... | I |
320 zł szac. 200 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423395
Aw: Głowa w prawo, I • MAVGER • F., LUDOVICUS XIIII • REX... | I |
320 zł szac. 200 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
423392
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura B • DUVIVIER F•, LUD. ... | I |
280 zł szac. 200 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal rocznicowy, 1973
423390
Aw: Popiersie papieża w lewo, legenda PAVLVS VI PONT MAX ... | II+ |
260 zł szac. 300 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona |