Zakończenie: 28-08-2025 20:00 ÷ 22:40
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, medal upamiętniający 200. rocznicę podpisania Konfesji Augsburskiej, bez daty (1730)
423597
Aw: Popiersie Ernesta I Wyznawcy w lewo, ERNST HERTZ ZV B... | II+ |
— start 240 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal z serii Znani Niemcy – Mikołaj Kopernik
422677
Aw: Głowa Mikołaja Kopernika lekko w lewo, BERÜHMTE DEUTS... | I/I- |
85 zł szac. 60 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1934
422839
Aw: Fragment pomnika-popiersia, wzdłuż niego postaci nios... | II |
125 zł szac. 80 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwajcaria, medal jednostronny
422676
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
150 zł szac. 80 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1906
423400
Aw: Personifikacja Paryża, stojąca nad dwójką malujących ... | II+ |
210 zł szac. 200 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
423396
Aw: Kobieta przy biurku, wokół pootwierane książki, po pr... | II- |
240 zł szac. 125 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1866
423398
Aw: Kobieta z wagą i laską eskulapa idąca przy źródłach d... | I- |
240 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
423399
Aw: Popiersie w lewo, po prawej sygnatura O.Roly, LOVIS -... | II/II+ |
250 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal rocznicowy, 1973
423390
Aw: Popiersie papieża w lewo, legenda PAVLVS VI PONT MAX ... | II+ |
260 zł szac. 300 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
423392
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura B • DUVIVIER F•, LUD. ... | I |
280 zł szac. 200 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona |