Zakończenie: 28-08-2025 20:00 ÷ 22:40
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Szwajcaria, medal jednostronny
422676
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
150 zł szac. 80 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal z serii Znani Niemcy – Mikołaj Kopernik
422677
Aw: Głowa Mikołaja Kopernika lekko w lewo, BERÜHMTE DEUTS... | I/I- |
85 zł szac. 60 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Otwarcie Soboru Watykańskiego, 1869
422838
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura I • BIANCHI • S •, ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1934
422839
Aw: Fragment pomnika-popiersia, wzdłuż niego postaci nios... | II |
125 zł szac. 80 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal rocznicowy, 1973
423390
Aw: Popiersie papieża w lewo, legenda PAVLVS VI PONT MAX ... | II+ |
260 zł szac. 300 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Watykan na Wystawie Powszechnej w Brukseli, 1958
423391
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura MISTRVZZI, ... | I |
360 zł szac. 300 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
423392
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura B • DUVIVIER F•, LUD. ... | I |
280 zł szac. 200 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1670
423393
Aw: Głowa w prawo, LUDOVICUS XIIII. REX CHRISTIANISSIMUS,... | I |
390 zł szac. 200 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1669
423394
Aw: Głowa w prawo, nięzj sygnatura I • MAVGER • F •, LUDO... | I |
320 zł szac. 200 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423395
Aw: Głowa w prawo, I • MAVGER • F., LUDOVICUS XIIII • REX... | I |
320 zł szac. 200 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona |