Zakończenie: 28-08-2025 20:00 ÷ 22:40
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Francja, Bohaterskiej Polsce, 1831
423604
Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizu... | II- |
370 zł szac. 250 zł 107 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal upamiętniający 200. rocznicę podpisania Konfesji Augsburskiej, bez daty (1730)
423597
Aw: Popiersie Ernesta I Wyznawcy w lewo, ERNST HERTZ ZV B... | II+ |
— start 240 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal (wagi guldena) upamiętniający śmierć władcy, 1691
423578
Aw: Popiersie w zbroi w prawo, legenda, Rw: Uskrzydlony w... | II/II+ |
1 200 zł szac. 2 000 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1906
423400
Aw: Personifikacja Paryża, stojąca nad dwójką malujących ... | II+ |
210 zł szac. 200 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
423399
Aw: Popiersie w lewo, po prawej sygnatura O.Roly, LOVIS -... | II/II+ |
250 zł szac. 150 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1866
423398
Aw: Kobieta z wagą i laską eskulapa idąca przy źródłach d... | I- |
240 zł szac. 150 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
423397
Aw: Kobieta z rogiem obfitości, siedząca na froncie lokom... | I- |
350 zł szac. 200 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
423396
Aw: Kobieta przy biurku, wokół pootwierane książki, po pr... | II- |
240 zł szac. 125 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1669
423395
Aw: Głowa w prawo, I • MAVGER • F., LUDOVICUS XIIII • REX... | I |
320 zł szac. 200 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423394
Aw: Głowa w prawo, nięzj sygnatura I • MAVGER • F •, LUDO... | I |
320 zł szac. 200 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona |