Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Bizancjum, solidus, (642–643)
423241
Aw: Popiersie cesarza na wprost, trzymającego glob z krzy... | II/II- |
2 500 zł szac. 2 500 zł 293 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1809 СПБ MK
423240
| IV |
490 zł szac. 200 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Marynidzi, 1/4 dinara, XIV w.
423239
| II |
1 000 zł szac. 500 zł 289 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, nomos, (ok. 330–290 pne)
423238
Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw:Kłos zboża z liściem w praw... | III+/II- |
700 zł szac. 700 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal ślubny, 1791
423237
Aw: Dwa popiersia w prawo, niżej sygnatura St:, FRIEDRICH... | III+ |
135 zł szac. 100 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, żeton
423236
Aw: Glob na postumencie, niżej M., COMITE NON DUCE, Rw: W... | III+ |
140 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
naśladownictwa monet rzymskich, sestercja - wykonana prawdopodobnie w XIX wieku późniejsza imitacja monety z czasów cesarza Galby (68–69 ne)
423235
Aw: Popiersie cesarza Galby w prawo, IMP SER SVLP GALBA C... | II |
125 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, grosz (Kreuzgroschen), 1612
423234
| II+ |
320 zł szac. 250 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Filipiny, 50 centavo, 1944
423233
| I- |
90 zł szac. 60 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, żeton pamiątkowy, 1856
423232
Aw: Belgia siedząca w lewo, trzymająca liść palmowy i ber... | III |
42 zł szac. 30 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona |