Zakończenie: 26-09-2024 20:00 ÷ 22:20
trwa licytacja
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
402688
Aw: Prasa mennicza, na jej podstawie punca NUMIZMAT, wokó... | III+ |
85 zł szac. 120 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Józef Haller, 1919
402576
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | II |
165 zł szac. 150 zł 22 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 550. rocznica bitwy pod Grunwaldem, 1960
402243
Aw: Trzej rycerze, wokół cztery herby: POLSKA, CZESI, LIT... | I- |
— start 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, XXV Zjazd Radiologów Polskich, 1970
402251
Aw: Dwa popiersia, W. C. ROENTGEN - MARIA CURIE-SKŁODOWSK... | I |
— start 150 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 50 lat Badań w Polskim Rybołówstwie Morskim, 1971
402249
Aw: Muszla na tle siatki rybackiej, niżej 1921•1971, PIĘĆ... | I |
— start 18 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Pracownie Konserwacji Zabytków, 1971
402247
Aw: Głowa kobiety w prawo, u góry głowa pochylonego mężcz... | I |
— start 18 zł 5 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, XXV lat PTAiN Wrocław, 1974
402242
Aw: Głowa w prawo, SEKCJA NUMIZMATYCZNA PTAiN IM. J. LELE... | I |
60 zł szac. 100 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 100. rocznica urodzin Władysława Orkana, 1975
402245
Aw: Głowa lekko w prawo, po bokach i na dole budynki zako... | I |
— start 300 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 400 dzieł na 400 lecie Zakopanego, 1978
402244
Aw: Herb Zakopanego, obok ZAKOPANE 1978, Rw: Logo ZPAP, p... | I |
— start 30 zł 4 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 50 lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy, 1978
402229
Aw: Klasycystyczna rama, na dole 1978, 50 LAT / GABINETU ... | I |
— start 90 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni |