Polska, 400 dzieł na 400 lecie Zakopanego, 1978

Rozpoczęcie: 16-09-2024 18:00
Zakończenie: 26-09-2024 22:04:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
402244
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 400 dzieł na 400 lecie Zakopanego, 1978, Aw: Herb Zakopanego, obok ZAKOPANE 1978, Rw: Logo ZPAP, po prawej 400 / DZIEŁ / NA / 400 / LECIE / ZAKOPANEGO, Obrzeże: Punca NOWAKOWSKI
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 94.8 x 65.6 mm, 180.09 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 5