Zakończenie: 22-08-2024 20:00 ÷ 21:58
trwa licytacja
akcesoria numizmatyczne, bordowy klaser na banknoty po kolekcji Lucow
400766
wykonany z tworzywa sztucznego (folii spienianej), elegan... | I/I- |
60 zł szac. 100 zł 40 wyświetleń |
0 | 7 dni | |
Polska, X Lat Pontyfikatu, 1988
400765
Aw: Na tle globu półpostać błogosławiącego papieża, z pra... | I |
20 zł szac. 30 zł 60 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Szwajcaria, medal jednostronny
400764
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
26 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Portugalia, medal pamiątkowy, 1982
400763
Aw: Półpostać papieża w lewo, JOÁO PAULO P.P. II, Rw: Drz... | I |
— start 30 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
400762
Aw: Popiersie w lewo, po prawej sygnatura A. Belo Merques... | I |
— start 36 zł 10 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
wydawnictwa zagraniczne, Fayette Claude, Dessal Jean-Marc – La Cote / Des Billets, Guide des prix d..
400752
Fayette Claude, Dessal Jean-Marc – La Cote / Des Billets,... | I/I- |
— start 24 zł 22 wyświetleń |
0 | 7 dni | |
wydawnictwa zagraniczne, Mussel John W., Boswell Barry, Mac Devitt Martin – The Banknote Yearbook, ..
400751
Mussel John W., Boswell Barry, Mac Devitt Martin – The Ba... | II- |
— start 48 zł 17 wyświetleń |
0 | 7 dni | |
wydawnictwa zagraniczne, Graham R.J.– A Charlton Standard Catalogue Canadian Government Paper Money..
400750
Graham R.J.– A Charlton Standard Catalogue Canadian Gover... | I/I- |
— start 36 zł 17 wyświetleń |
0 | 7 dni | |
wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..
400749
Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Biał... | I |
160 zł szac. 250 zł 38 wyświetleń |
0 | 7 dni | |
akcesoria numizmatyczne, klaser po zestawie - banknoty polskie 1975-1996 (bez banknotów)
400726
| I |
24 zł szac. 40 zł 11 wyświetleń |
0 | 7 dni |