wydawnictwa zagraniczne, Mussel John W., Boswell Barry, Mac Devitt Martin – The Banknote Yearbook, ..

Rozpoczęcie: 12-08-2024 18:00
Zakończenie: 22-08-2024 20:01:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400751
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Mussel John W., Boswell Barry, Mac Devitt Martin – The Banknote Yearbook, 8. edycja, Honiton 2013, ISBN 9781908828088
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 526 stron formatu B5, twarda, podniszczona okładka, arkusze częściowo odklejone od grzbietu, ale nadal zszyte (brak luźnych stron), bogato ilustrowany (barwne fotografie) katalog banknotów brytyjskich (Anglia, Wyspa Man, Wyspy Normandzkie, Irlandia, Irlandia Północna, Szkocja), przy każdej odmianie wycena dla trzech stanów zachowania. Katalog zawiera również informację odnośnie „Operacji Bernhard” – niemieckiego fałszerstwa brytyjskich banknotów podczas II wojny światowej z rozbiciem na poszczególne nominały.

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 17