Szwajcaria, medal jednostronny

Rozpoczęcie: 12-08-2024 18:00
Zakończenie: 22-08-2024 21:52:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400764
Opis: Szwajcaria, medal jednostronny, Le Locle, Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w którym CHOPIN, niżej sygnatura HUGUENIN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.2 mm, 49.48 g, dodatkowo oryginalne papierowe opakowanie. Medal wybity w szwajcarskiej mennicy Le Locle braci Alberta Fritza Huguenin, która biła również monety i odznaczenia dla Polski.

Cena aktualna: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 72