Zakończenie: 22-08-2024 20:00 ÷ 21:58
trwa licytacja
Szwajcaria, medal jednostronny
400764
Popiersie w lewo, po lewej 1810– / 1849, niżej kartusz, w... | I |
26 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Rumunia, Medal Wiernej Służby, 1932–1947
400425
Herb Rumunii, na stronie odwrotnej wieniec, w któym SERVI... | II- |
48 zł szac. 80 zł 32 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Portugalia, medal pamiątkowy, 1982
400763
Aw: Półpostać papieża w lewo, JOÁO PAULO P.P. II, Rw: Drz... | I |
— start 30 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
400762
Aw: Popiersie w lewo, po prawej sygnatura A. Belo Merques... | I |
— start 36 zł 9 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Niemcy, Order Zasługi Republiki Federalnej Niemiec – Krzyż komandorski, od 1951
400398
Krzyż, w medalionie niemiecki Orzeł, na stornie odwrotnej... | I/I- |
120 zł szac. 200 zł 11 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Niemcy, Order Żeński Korpusu Żołnierskiego Miasta Bonn, 2002
400400
kompozycja z trofeów i herbu, niżesz szarfa, na której BO... | I/I- |
— start 24 zł 15 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Niemcy, odznaka pamiątkowa
400426
Krzyż kawalerski, w krzyżu KR. V. / WÜSTEGIERSDORF / 1858... | III |
— start 24 zł 20 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, Order Narodowy Legii Honorowej III klasy (L’Ordre national de la Légion d’honneur), po 1946
400397
Pięcioramienny krzyż, między ramionami wieniec laurowo-dę... | II |
95 zł szac. 150 zł 17 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1811(?)
399822
Aw: Dwa popiersia w prawo, ANDRIEU F., Rw: Popiersie dzie... | I- |
60 zł szac. 100 zł 14 wyświetleń |
0 | 8 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1810
399824
Aw: Głowy Napoleona i Marii Ludwiki w prawo, niżej sygnat... | II |
— start 75 zł 11 wyświetleń |
0 | 8 dni |