Francja, Order Narodowy Legii Honorowej III klasy (L’Ordre national de la Légion d’honneur), po 1946

Rozpoczęcie: 12-08-2024 18:00
Zakończenie: 22-08-2024 21:49:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
400397
Opis: Francja, Order Narodowy Legii Honorowej III klasy (L’Ordre national de la Légion d’honneur), po 1946, Pięcioramienny krzyż, między ramionami wieniec laurowo-dębowy, w medalionie głowa Marianny w prawo, REPUBLIQUE FRANÇAISE ★, na stronie odwrotnej w medalionie skrzyżowane dwie flagi Francji, HONNEUR ET PATRIE - 29 FLORAL AN X, przywieszka w kształcie wieńca, odznaczenie trzyczęściowe, mocowane na wstęgę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 55.9 x 53.1 mm, 51.78 g (z przywieszką i wstęgą)

Cena aktualna: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 18