Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
Polska, 3 grosze polskie, 1831 KG
396797
łapy Orła proste, z kropką po POLS | IV+ |
150 zł szac. 100 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 x 10 groszy, 1840 MW
396803
| III/III+ |
110 zł szac. 100 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW
396799
cyfra roku '6' zakręcona, '2' w napisie otokowym ze zgrub... | IV+ |
90 zł szac. 120 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, trojak, 1794
396796
| III- |
60 zł szac. 80 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH... | III/III+ |
60 zł szac. 50 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1840
396801
| II+ |
48 zł szac. 60 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona |