Zakończenie: 20-06-2024 20:00 ÷ 23:01
Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1836 Н - Г
396798
| II/II- |
2 200 zł szac. 600 zł 200 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1836 MW
396799
cyfra roku '6' zakręcona, '2' w napisie otokowym ze zgrub... | IV+ |
90 zł szac. 120 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 1839 MW
396800
bez kropki po słowie GROSZ i bez kropki po dacie | II- |
360 zł szac. 80 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1840
396801
| II+ |
48 zł szac. 60 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 x 10 groszy, 1840 MW
396803
| III/III+ |
110 zł szac. 100 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, kopia medalu ze suity królewskiej poświęconego Augustowi III, XIX w.
397223
Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej sygnatura I I REICH... | III/III+ |
60 zł szac. 50 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona |