Zakończenie: 06-06-2024 20:00 ÷ 22:58
Francja, medal pamiątkowy, an 9 (1800–1801)
396470
Aw: Popiersie w lewo, ATTENTAT / A LA VIE DE BONAPARTE / ... | I- |
520 zł szac. 700 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Oblężenie Mantui, 1797
396471
Aw: Głowa w prawo, na przecięciu szyi sygnatura E. GAETTE... | I/I- |
470 zł szac. 400 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, żeton pamiątkowy, 1910
395793
Aw: Scena ręcznego bicia monety, JADIS, w odcinku sygnatu... | III |
32 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Chiny, medal
394406
Pu Yi - ostatni cesarz (1909–1911) | I- |
65 zł szac. 40 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Charles de Gaulle, 1980
393607
na stronie głównej punca i sygnatura SANTUCCI | I |
50 zł szac. 60 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona |