Zakończenie: 06-06-2024 20:00 ÷ 22:58
Norwegia, medal pamiątkowy, 2005
394891
Aw: Grupa postaci na scenie, UNGDOMSOPPRØR / ROCK AROUND ... | I |
105 zł szac. 120 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
394892
Aw: Popiersie na wprost, w tle posiedzenie rządu(?), NORG... | I |
105 zł szac. 120 zł 15 wyświetleń |
0 | zakończona | |
394893
Aw: Trzy postacie, NORGES STØRSTE FILMSUKSESS, Rw: Herb N... | I |
105 zł szac. 120 zł 18 wyświetleń |
0 | zakończona | |
394894
Aw: Komisja licząca głosy, u góry szarfa, na której Norge... | I |
100 zł szac. 120 zł 17 wyświetleń |
0 | zakończona | |
394895
Aw: Rodzina siedząca przed telewizorem, FJERNSYNET ÅPNER,... | I |
105 zł szac. 120 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Huta Aleksandra w Białogonach – późniejszy odlew medalu z, 1817 roku
394906
Aw: Głowa w prawo, DAWCA POKOJU NARODOW • WSKRZESICIEL PO... | III+ |
210 zł szac. 60 zł 394 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy z Akcji Niepodległościowej w Krakowie (odbitka samego rewersu), 1914
394907
Półpostać Matki Bożej z Dzieciątkiem, na dole sygnatura W... | I/I- |
520 zł szac. 200 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, żeton pamiątkowy, 1910
395793
Aw: Scena ręcznego bicia monety, JADIS, w odcinku sygnatu... | III |
32 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, an 9 (1800–1801)
396470
Aw: Popiersie w lewo, ATTENTAT / A LA VIE DE BONAPARTE / ... | I- |
520 zł szac. 700 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Oblężenie Mantui, 1797
396471
Aw: Głowa w prawo, na przecięciu szyi sygnatura E. GAETTE... | I/I- |
470 zł szac. 400 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona |