Zakończenie: 09-05-2024 20:00 ÷ 22:50
Niemcy, medal Otto von Bismarck, 1897
393718
sygnowany: W. Mayer Stuttgart; Aw: Popiersie kanclerza w ... | III |
135 zł szac. 200 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Przyjęcie Jerzego V do loży masońskiej, 1857
392267
Aw: Głowa Jerzego V w lewo, niżej sygnatura BREHMER F., G... | III |
125 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Medal nagrodowy z wizerunkiem Jeana Massina, 1840
393719
projektował Alexis-Joseph Depaulis; Aw: Popiersie francus... | II- |
150 zł szac. 200 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, żeton, 1664
393302
Aw: Popiersie władcy w prawo, PHIL IIII D G HISP ET INDIA... | III- |
185 zł szac. 100 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeton (liczman)
392114
Aw: August III w prawo i napis AUG III D - G POL REX, Rw:... | II |
280 zł szac. 120 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona |