Zakończenie: 09-05-2024 20:00 ÷ 22:50
Polska, Medal na pamiątkę koronacji pary królewskiej, 1676
393516
autorstwa Jana Höhna młodszego, Gdańsk; Aw: Popiersia Jan... | III/IV |
7 000 zł szac. 1 500 zł 142 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal wybity dla upamiętnienia Jędrzeja Zamojskiego, 1850
393582
autorstwa C. Radnitzkiego, Aw: Popiersie w prawo, wokoło ... | III+ |
410 zł szac. 500 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal Otto von Bismarck, 1897
393718
sygnowany: W. Mayer Stuttgart; Aw: Popiersie kanclerza w ... | III |
135 zł szac. 200 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Medal nagrodowy z wizerunkiem Jeana Massina, 1840
393719
projektował Alexis-Joseph Depaulis; Aw: Popiersie francus... | II- |
150 zł szac. 200 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, medal dwuczęściowy ze Zjazdu ONZ, 1972
393819
Aw: Głowa na wprost, Rw: Glob, w który wpisana postać kob... | I |
1 250 zł szac. 2 000 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona |