Zakończenie: 09-05-2024 20:00 ÷ 22:50
Francja, Medal nagrodowy z wizerunkiem Jeana Massina, 1840
393719
projektował Alexis-Joseph Depaulis; Aw: Popiersie francus... | II- |
150 zł szac. 200 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1890
392266
Siegesdenkmal auf Düppel / Pomnik Zwycięstwa - bitwa pod ... | II- |
145 zł szac. 60 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal Otto von Bismarck, 1897
393718
sygnowany: W. Mayer Stuttgart; Aw: Popiersie kanclerza w ... | III |
135 zł szac. 200 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Przyjęcie Jerzego V do loży masońskiej, 1857
392267
Aw: Głowa Jerzego V w lewo, niżej sygnatura BREHMER F., G... | III |
125 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50 lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy, 1978
393489
Aw: Klasycystyczna rama, na dole 1978, 50 LAT / GABINETU ... | I/I- |
— start 150 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona |